امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۸۷۶۱
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۳۹۵ - ۰۹:۴۵
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
حسن بادپی و سمانه مظلومی از مربیان منتخب فدراسیون جهت حضور در اردوی تیم ملی نوجوانان بر انگیزه بالا مربیان داخلی، جهت خدمت به ورزش کشور تاکید نمودند.
آران و بیدگل نیوز - روابط عمومی فدراسیون دوومیدانی کشور: حسن بادپی مربی و قهرمان پیشین دهگانه کشور تسریع در امر ارتقای دانش مربیان داخلی را خواستار است و اعتقاد دارد، مربیان داخلی از مربیان خارجی با انگیزه تر هستند.

مصاحبه روابط عمومی فدراسیون دوومیدانی جمهوری اسلامی با مربیان دوومیدانی کار آران و بیدگلی

حسن بادپی که از قهرمانان گذشته رشته دهگانه کشورمان است، از شهرستان آران و بیدگل به عنوان مربی ورزشکاران منتخب نوجوانان دراردوی تهران حضور داشت؛ وی در گفت و گو با روابط عمومی اظهار کرد: خوشحالم که از سوی فدراسیون به اردوی تیم منتخبین نوجوانان کشور دعوت شده ام و در جمع سایر مربیان و کادر فنی قرار گرفته ام. این کار مسوولین در فدراسیون دو ومیدانی پسندیده بود و باعث دلگرمی من و سایر مربیان شده است. با این اقدام به طور حتم انگیزه ورزشکاران نیز برای ادامه تمرینات و سعی برای حضور در ترکیب اصلی تیم هم، چند برابر خواهد شد .

قهرمان کهنه کار دو و میدانی در خصوص اعتماد کادر فنی به مربیان داخلی تاکید کرد: خواسته من و سایر مربیان داخلی کشور این است که مارا باور داشته باشند و به ما اعتماد کنند. فدراسیون با برگزاری دوره های تخصصی برای مربیان داخلی، هرچه سریع تر باید نسبت به ارتقای دانش آنها تلاش کند. به طور یقین تمامی این مربیانی که در اردو هستند، تشنه اطلاعات و به روز رسانی دانش خود هستند. با دعوت از دو یا سه مربی طراز اول خارجی و برگزاری یک دوره فشرده و کم هزینه و دعوت از مربیان داخلی داوطلب، می توانیم برای تربیت مربیان داخلی گام برداریم. مگر مربیان خارجی چه دارند که ما نداریم؟ هزینه های گزافی که برخی مواقع برای مربیان بی کیفیت خارجی در گذشته اتفاق می افتاد، ضربه مهلکی به جامعه مربیان داخلی زده است. ما می توانیم حتی بهتر از خارجی ها باشیم، چرا که انگیزه موجود میان مربیان داخلی برای اعتلای ورزش کشور بسیار بشتر از مربیان خارجی است.

بادپی در پایان ضمن ابراز رضایت از شرایط برگزاری اردوی نوجوانان گفت: جای دارد تا به حس وطن پرستی کادر فدراسیون نیز احسنت بگویم. در گذشته دعوت شدن همه مربیان به اردو کمتر اتفاق افتاده است و امیدوارم تا این حس همدلی تداوم داشته باشد.
سمانه مظلومی، مربی  آران و بیدگلی دعوت شده به اردوی منتخبین نوجوانان کشورمان در گفت و گو با روابط عمومی اظهار داشت: به همراه خانم ریحانه مبینی، ورزشکار با انگیزه رشته پرش طول و 100 متر از استان اصفهان به دعوت فدراسیون دو و میدانی در این اردو حاضر شدیم. شرایط خوبی در اردو حاکم است و انگیزه بین ورزشکاران حاضر بسیار بالاست؛ که این امر نشان دهنده پتانسیل های خوب بین آنهاست.

وی افزود: یکی از مشکلات پیش روی تمرینات ورزشکاران، دانش آموز بودن شان است. این امر موجب شده تا در شهرستان ها نتوانیم به طوردقیق برنامه های مان را انجام دهیم. گاهی برای استفاده از پیست ناچاریم شب به اجرای برنامه ها بپردازیم، چرا که در هنگام صبح دانش آموزان مشغول تحصیل هستند و بعداز ظهر ها هم پیست مختص آقایان است. این مشکلات باعث می شود تا خلل در تمرینات به وجود آید، اما تشکیل اردوهای متمرکزی که الان انجام شده، موجب می گردد تا ورزشکاران زمان بیشتری را در کنار مربیان شان به تمرین بپردازند.

مظلومی با اشاره به زمان باقی مانده تا مسابقات قهرمانی نوجوانان آسیا گفت: باید زمان بندی و برنامه ریزی مدونی برای ادامه اردوها و تمرینات ملی پوشان صورت گیرد. ریحانه مبینی ورزشکاری است که در سه رده سنی نونهالان، نوجوانان و جوانان، رکورد دار پرش طول بانوان کشور است. این امرنشان دهنده پتانسیل بالای این ورزشکار بوده و باید توجه بیشتری به اردوهای غیر متمرکز استانی و متمرکزی که در پایتخت برگزار خواهد شد، شود تا پیشرفت خوبی جهت آماده سازی برای حضور در مسابقات آتی صورت گیرد.

وی در پایان خاطر نشان کرد: امیدوارم فدراسیون به ما مربیان داخلی اعتماد کند و با برگزاری دوره های آموزشی و تخصصی در راستای به روز رسانی دانش مربیان داخلی گام موثری بردارد. مربیان داخلی از معیارهای خوبی برای خدمت به ورزشکاران ملی برخوردارند.
 اردوی آماده سازی تیم منتخب دو و میدانی نوجوانان کشور که از روز دوشنبه 8 آذرماه  لغایت جمعه 12 آذرماه در ورزشگاه آفتاب انقلاب تهران با رکوردگیری از حاضرین برگزار شد.در این رکوردگیری که توسط تنی چند از اعضای سازمان تیم های ملی و مربیان حاضر صورت گرفت، ورزشکاران نوجوان دختر و پسر در رشته های تخصصی شان مورد ارزیابی کادر فنی اردو قرار گرفتند ریحانه مبینی ،سمانه مظلومی و حسن بادپی سه نماینده شهرستان دعوت شده به این اردو بودند.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری