امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۸۷۹۳
گروه : مذهبی » سایر
تاریخ انتشار: ۲۰ آذر ۱۳۹۵ - ۱۳:۱۵
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
دومین جشنواره قرآنی جنت، توسط شورای فرهنگی روستای محمدآباد بخش کویرات شهرستان آران و بيدگل در ایام ولادت باسعادت رسول اکرم(ص) و امام صادق(ع) برگزار می شود.
آران و بیدگل نیوز: دبير جشنواره قرآنی جنت، هدف از برگزاری این جشنواره را ترویج فرهنگ قرآنی  دانست و اظهار داشت: اين جشنواره توسط شورای فرهنگی این روستای محمدآباد، در ایام ولادت باسعادت رسول اکرم(ص) و امام صادق(ع) برگزار می شود.

حضرت حجت الاسلام و المسلمين محمد عرب، افزود: اين جشنواره شامل بخش های مسابقه، جنگ قرآنی ویژه دانش آموزان و محفل انس با قرآن خواهد بود که در بخش مسابقه برادران و خواهران شرکت کننده در رشته های تفسیر، روخوانی، روانخوانی و حفظ به رقابت خواهند پرداخت.

وی، تصریح کرد: محفل انس با قرآن و اختتامیه این جشنواره، در شب 17 ربیع الاول با حضور قاریان ممتاز کشوری و اهداء جوایز برگزار می شود.

لازم به ذکر است، شورای فرهنگی روستای محمدآباد کویرات هرماه یک محفل انس با قرآن در این روستا برگزار می‌کند که تاکنون 17 محفل برگزار شده است.
همچنین دوره‌های آموزشی برای آموزش روانخوانی، تجوید و صوت برگزار شده که تاکنون حدود 100 دانش‌آموز از این کلاس‌ها بهره‌مند شده‌اند.

برگزاری دومین جشنواره قرآنی جنّت، در روستای محمدآباد بخش کویرات شهرستان آران و بيدگل
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری