امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۸۷۹۹
تاریخ انتشار: ۲۱ آذر ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۹
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
سومین نشست کمیته کشاورزی ستاد پیشرفت سفیدشهر در محل شرکت تعاونی امیرکبیر برگزار شد.
آران و بیدگل نیوز - انتظار سفیدشهر: در این جلسه که پیرو دو نشست قبلی به موضوع پیگیری تأسیس مرکز خدمات کشاورزی در منطقه سفیدشهر اختصاص داشت، در ابتدای جلسه گزارشی از روند پیگیری های انجام شده در هفته اخیر از سوی اعضای کمیته ارائه شد.

سومین جلسه کمیته کشاورزی ستاد پیشرفت سفیدشهر برگزار شد

امام جمعه سفیدشهر در این نشست، طی سخنانی، از زراعت و کشاورزی به عنوان شغل تمام انبیاء الهی نام برد و گفت: سفیدشهر دارای زمین های وسیع و مرغوب بسیاری است که از قدیم الایام محصولات کشاورزی آن را زبانزد کرده است.

حجت الاسلام نصیری، مسأله بحران آب و فرهنگ سازی در خصوص صرفه جویی و تغییر الگوی کشت را نیاز اصلی منطقه دانست و بر لزوم حمایت دولت از این مسأله تأکید کرد.

در ادامه، جناب سرهنگ علی باقری، مسئول دفتر دکتر ساداتی نژاد در منطقه سفیددشت، بر سرعت عمل و اقدام سریع درخصوص رفع مشکلات و برآورده کردن نیازهای مردم محروم سفیدشهر و سه روستای اطراف در بحث کشاورزی تأکید کرد و گفت: امیدواریم با تأسیس این مرکز خدمات شاهد افزایش خدمات به مردم این منطقه باشیم.

در پایان جلسه و پس از جمع بندی اعضاء، مقرر شد طی هفته جاری گزارش مبسوطی از وضعیت کشاورزی منطقه تدوین و در جلسه آتی مورد بحث و کارشناسی قرار گیرد و پس از تصویب به مقامات ذیربط ارائه گردد.
سومین جلسه کمیته کشاورزی ستاد پیشرفت سفیدشهر برگزار شد
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری