امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۸۹۱۵
گروه : سیاسی » سایر
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۰
تعداد نظرات: ۲۵ نظر
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
اگر امروز به دست نوازش رهبری بیدار نشوید در هر پست و مقامی هم که باشید، با لگد و قنداق تفنگ دشمن بیدار خواهید شد.

"برای من این تقسیمات اصول گرا و اصلاح طلب مطرح نیست،اما روی مساله فتنه حساسم،نهم دی ماه تجلی دست قدرت خدا و حرکتی ماندگار در تاریخ انقلاب است"           مقام معظم رهبری

گرامیداشت 9 دی برای برخی از مسئولان شهرمان، مهم نیست!
آران و بیدگل نیوز :در حالیکه هشتمین سالگرد روز بصیرت را پشت سر گذاشتیم، روزی که ایادی استکبار جهانی به سرکردگی شیطان بزرگ آمریکای جنایتکار از اپوزاسیون خارج نشین معلول الحال از گروه های معاند سلطنت طلب، منافقین، ضد انقلاب و ... که همه مطامع و آمال و آرزوی خود را در نوکری دشمنان و عناد با مردم ایران اسلامی می بیند، همصدا با عده ای از بی فکرهای داخلی، سعی کردند با استفاده از یک رزم بی امان علیه جمهوری اسلامی در انتخابات که خود یک فرصت نمایش قدرت ایرانیان در طول زمان انقلاب محسوب می شود، به یک چالش و تهدید تبدیل نمایند. حرف ما این است که اگر نسل سوم و چهارم انقلاب خاطراتی از ددمنشی طاغوت پهلوی و نقشه ها و دسیسه های آمریکا و استکبار جهانی به خاطر ندارند و امروز تمام عرصه های سیاسی، اجتماعی و نظامی در کل جهان خصوصا در منطقه آسیای میانه (خاورمیانه) بر آنها تنگ و ناگوار است و اقتدار جمهوری اسلامی برای آنان خار چشم است، طبیعی است که از یادآوری روز بصیرت و مبارزه مستقیم و میلیونی هزاران قلب پاک و مسلمان و متدین که در دفاع از اسلام و ارزشهای والای انقلاب بود و در حمایت از رهبری حکیم و فرزانه خود به میدان می آیند، نگران باشند. نگرانی دشمنان خارجی را ما به حساب نمی آوریم، لکن سبک شمردن چنین روزی که به یقین اگر حضرت امام خمینی (ره) در قید حیاط بودند، همانطور که تسخیر لانه جاسوسی را انقلاب دوم و بزرگتر از انقلاب اسلامی(اول) دانستند ، روز نهم دی را نیز به نیکی از حماسه مردم ایران اسلامی یاد می کردند.
نهم دی تنها یک روز اهانت به دست آورد های انقلاب اسلامی و رهبری حضرت امام(ره) نبود و تنها بعد سیاسی نداشت، آنها به مقدسات ما در عزای امام حسین (ع) حمله ور شدند. آنها بیرقهای حسینی و ابوالفضلی و از همه بالاتر جسارت و اهانت به مسجد و مهراب و قرآن کردند.
اینک چه توجیهی برخی از مسئولان دارند که هنوز هم با آنکه مقام معظم رهبری (مدظه العالی) همواره از آن حادثه با عنوان "فتنه" یاد می کند، باز اکراه دارند. مگر شما از حقوق بیت المال ارتزاق نمی کنید، پس چرا مسیری را می پیمایید که خواسته رهبری عزیز نیست، واقعا  روز نهم دی و گرامیداشت آن برای برخی از مسئولان شهرمان، مهم نیست؟ پس چطور می توانند خود را در مسیر انقلاب و دفاع از ارزشهای انقلاب و حرمت خون شهیدان بدانند.
به نظر می رسد کمی باید به خود فرصت بدهند و یاد کنند که اگر مردم در آن روز در شهر های مختلف در صحنه حاضر نمی شدند، همان اوباش و اراذلی که دستور از کاخ سفید و ملکه انگلستان ورژیم کودک کش اسرائیل می گرفتند، امروز دیگر اجازه نمی دادند مسئول امروزی ما که حاضر نیست با بیان خود، و ابراز انزجار از فتنه در سال 88 حرفی بزند. پشت این میزهای کذایی بنشیند.
 متاسفانه در شهر دارالشهدای آران و بیدگل که چند روزی از یادبود حماسه  4 دی می گذرد و آن را با شکوه پاس داشت، چگونه در گرامیداشت نهم دی که خود حاصل آن خون های پاک به زمین ریخته شده می باشد، به خاطر حفظ مقام و منصب خبر و اثری از گرامیداشت روز بصیرت و میثاق امت با ولایت نیست مگر چند نهاد انقلابی.
اگر واقعا هنوز حرف ولی امر مسلمین جهان، امام خامنه ای (مدظه العالی) برای شما که آن حادثه را فتنه نامید، ملموس و جا نیفتاده است، به خود تلنگری بزنید و ببینید در مسیر ولایت هستید یا نه؟
بدانید اگر کسی امروز با علی زمان دست بیعت ندهید، به یقین دیری نپاید که بیعت با سفاکی چون حجاج ابن یوسف ثقفی خواهید کرد.
تاریخ قابل تکرار است . اگر امروز به دست نوازش رهبری بیدار نشوید در هر پست و مقامی هم که باشید، با لگد و قنداق تفنگ دشمن بیدار خواهید شد.
پس ای مسئولان و متصدیان امر، مسیر خود را با مردم چک کنید امروز در سایهِ رفتن،  راه رفاه برگزیدن و مردم را در آفتاب کار و تلاش و حمایت انقلاب فقط تماشا کردن، جز کاری پَست که مقابل انقلاب و ولایت ایستادند نیست.
اینک که بد عهدی دولت آمریکا و ایادی اروپایی و غربی او در قضیه برجام حتی بر اعضای تیم هسته ای مذاکره کننده هم مشخص شد. دیگر چرا باز در قضیه فتنه، حاضر نیستیم، مثل رهبر عزیزمان شجاعانه آن را فتنه بخوانیم، مگر چند صباحی ما را در پُست و منصب دنیایی ابقاء خواهند کرد.
مگر دنیای ما چه میزان می ارزد که برای ماندن در آن حاضر باشیم در ظاهر با ملت و ولایت باشیم، و در آنجا که حریم مقام و منصب ما لطمه می خورد، در راستای حفظ مقام بکوشیم.
در پایان با تشکر از کلیه مسئولان و دلسوزان و مردم شهیدپرور دارالشهدا آران و بیدگل که با حضور در برنامه های گرامیداشت نهم دی ماه و همچنین روز حماسه 4 دی شهرستان آران و بیدگل و یا با اعلان انزجار و تبری از فتنه گران، با ولی امر زمان خود مقام معظم رهبری امام خامنه ای عزیز (مدظه العالی) و خون پاک شهداء عهد و پیمان بستند، از دیگر آحاد مسئول و متصدیان امر جامعه شهرمان استدعا داریم، مثل همیشه در کنار مردم و ولایت ، در کوبیدن مشت محکم به دهان آمریکای جهان خوار و ایادی خارج نشین و داخلی ثابت قدم باشند.

نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲۵
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۴
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۰ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۴
4
4
فتنه گران عاشورا در محضر خدا و مردم رسوا شدند

و سران آنها در پیشگاه خدا و مردم محاکمه خواهند شد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۰ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۴
1
4
آفرین
زنده و پاینده باشید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۲ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۴
4
3
بهتر است یکطرفه به قاضی نرویم
کمی آهسته تر.
اولا همین افرادی که الان به قول شما خارج نشین و ضد انقلاب و معاندند را شورای نگهبان و وزارت اطلاعات برای پستهای وزارت و ریاست و مجلس انتخاب کرده و سالها بر اسب ریاست سوار بوده اند همچنان که الان هم عده ای بر ان سوارند و بر طبل فتنه می کوبند .
ثانیا اگر من هم جای انها بودم و اینقدر مورد حجمه و فشار عدم قبول نتیجه انتخابات قرار می گرفتم عطا را به لقا بخشیده و چند صباحی از مملکت خارج می شدم
ثالثا بعد از به اصطلاح بروز فتنه،موضع گیری دستگاههای امنیتی و مقامات سیاسی تغییرات اساسی کرد و از جذب حداکثری به دفع حدااکثری نیروهای انقلاب چرخید
رابعا 9 دی چرا یوم اله بود.ایا نظام انقدر به موضع ضعف و زبونی رسیده بود که با یک اقدام مردمی دوباره نظام احیا شد که انرا یوم اله بنامیم.ایا خداوند که این روز به نام او نامگذاری شده .....
پاسخ ها
مجتبی
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۴۹ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۵
اولا در ژاسخ دوست عزیزم بگم که ملاک حال فعلی افراده و اونا موقع قبل انتخابات که کاری نکرده بودند و بعد از انتخابات شروع به ایجاد فتنه و تفرقه در جامعه کردند.
ثانیا هر کسی باید تابع قانون اساسی کشورش باشه و برطبق اسناد و مدارک موجود حتی به سران فتنه ( موسوی و کروبی ) فرصت اعتراض و همچنین حتی مصاحبه در تلویزیون نیز داده شد ولی آن ها که خود نیز میدانستند تقلبی نشده است حاضر به انجام این کار ها نشده اند و در مقابل با صدور بیانیه های متعدد معترضین را به ادامه حضور در خیابان و آشوب تشویق نمودند.
ثالثا مگر آقایان حامی فتنه قبل از انتخابات شعار انتخابیشون حمایت و ژیروی صد در صد از قانون اساسی نبود پس اگر به قانون عمل نشه که هرج و ممرج میشه و فساد جامعه را فرا می گیره به عنوان مثال اگر جامعه را به مثابه ی یک خانواده فرض نماییم ایا این خانواده چهارچوب خاص و نظم خودش را ندارد و اگر هرکسی سازی برای خود کوک کند که سنگ روی سنگ بند نمیشود پس باید جلوی بی قانونی گرفته شود.
رابعا 9 دی به این دلیل در تاریخ خواهد ماند که یک عده از خدا بی خبر تمامی مقدسات را در روزی که تمامی عرش و فرش در عزای سرور و سالار شهیدان به سوگ می پردازند عده ای با کف و هلهله و رقص و شادی به نمادهای محرم هتک حرمت کردند.مردم هوشیار و با بصیرت این زمان با لبیک به حسین ( ع ) که طاقتشان با این بی حرمتی ها طاق شده بود پاسخس محکم و دندان شکن به فتنه گران دادند و به لطف خداوند در روز عزای اباعبداله الحسین ریشه فتنه و فتنه گر را خاموش کردند.
الان هم مردم این دیار با تاسی از جریان کربلا و همچنین با بصیرت کامل و ژیروی از شهدای والاقدر خود اعلام می کنند که همیشه در مقابل ظلم و ستم ایستاده و با جان و دل از ولی فقیه زمان خود تا آخرین لحظه پیروی نموده و نمیگذاریم این جامعه به دست نااهلان بیفتد.
مسئولین شهر هم بدانند که مردم این شهرستان بسیار باهوش تر از آنند که تزویر و ریا را تشخیص ندهند و ندانند که مسئولین کدامشان انقلابی و کدامشان فقط حرف می زنند.
ع آرانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۱ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۴
4
2
نویسنده جرات نکرده خودش رامعرفی کند؟؟/
پاسخ ها
همان قبلی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۴۱ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۴
نام شما؟
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۷ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۴
2
4
مطلب خوبی بود مسئولین شهرستان باید بدانند که اگه بر صندلی مسئولیت سوارند به واسطه مردم و این حماسه سازی هاست
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۶ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۴
2
4
مطلب خوبی بود ولی کاش نویسنده آن هم معلوم می بود!
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۸ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۴
1
5
مروم عامه ی همه پیرو ولایت هستند...شهدای زیادی را تقدیم این مرز و بوم کرده اند تا الان.... مردم همیشه در صحنه اند ولی مسئولین به دنبال حفظ میز و جایگاه خود هستند...گویا میز دنیوی بداشون از جایگاه اخروی ارززش بالاتره
همشهری
|
-
|
۱۵:۰۴ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۴
3
5
سلام
حقا که حرف دل ما را به مسئولین زدید.درجلسه ی 9 دی سپاه ما شرکت کردیم هرچه گشتیم غیراز سه نفر از مسئولین کسی دیگر را نیافتیم.
واقعا چرا؟سخنران که عالی بود و هرچه گفت از قرآن و نهج البلاغه و اظهارات سران فتنه بود که در همه جا ثبت شده است.چیز اضافه ای گفته نشد که بعضی ها نگران بودند.
ناشناس
|
-
|
۱۷:۰۴ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۴
2
0
سوالی از مسوولین شهرستان؟؟؟؟؟
چرا در طول سال برخی از مسوولین شهرستان چند روز مانده به مناسبتها برای تکریم ان روز بیانیه میدهند و در تمام خبرگزاریها روی ان مانور داده میشود ولی برای 9دی اثری و رد پایی از ایشان یافت نمیشود؟؟؟؟؟؟
.باتشکرامیدوارم ابی نیوز گزینشی عمل نکند.
سیدمهدی طباطبایی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۲۶ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۴
0
0
جواب خیلی از سوال ها در این مطلب که میگذارم هستش
محسن چتری
|
Germany
|
۱۷:۳۲ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۴
2
3
دانید اگر کسی امروز با علی زمان دست بیعت ندهید، به یقین دیری نپاید که بیعت با سفاکی چون حجاج ابن یوسف ثقفی خواهید کرد.»

با سلام و تشکر به خاطر مطلب به جا و به خاطر حقیقت گویی و روشنگری .
واقعیت این است که در فتنه 88 خواص نمره منفی گرفتند. کسانی که رسوا شدند و سبب خیر کثیری شدند و امسال نمی توانند ببیند که روز خدایی 9 دی در سرتاسر کشور چه خروشی بود.حقیقتا هیچ حکومتی در دنیا به جز حکومت الله نمی تواند این طور دل ها را گره بزند و ملیونی مردم را به خیابان ها بکشاند.
اما نکته مهم این است که عده ای در سال 88 پشت پرده و عروسک گردان معرکه بودند و خرداد 92 به مسند دولت نشستند تا امتحان پس بدهند و امروز بعد از حدود 4 سال علی رغم وعده ها و تخریب ها هیچ حرفی برای گفتن جز پریشان گویی ندارند. لیبرال هایی که در کاخ زندگی می کنند هزار میلیارد سرمایه دارند و دم از حقوق شهروندی می زنند و اشک تمساح می ریزند کسانی که مدرک ارشد و دکترای خود را در زمان نمایندگی مجلس از دانشگاه گلاسکو لندن گرفته اند.
اما باید مراقب فتنه آینده بودکه باز این جماعت لیبرال به پا خواهند کرد .
مخالف و ندیدن 9 دی یعنی اعمی و اصم هستند. کسانی که به مردم نپیوستند و با ولی فقیه زمان بیعت نکردند مجبور شدند با حجاج زمان با ترامپ و بنیاد سوروس و صدای آمریکا بیعت کنند.
سید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۱۱ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۴
1
2
سلام
مطلب خوبی بود
واقعا مسئولین شهر و آن ها که نان و نمک این انقلاب را میخورند باید قیامت جوابگو باشند که چرا در مقابل خط انحراف سکوت می کنند و منافع دنیوی و پست و مقام را به حق گویی ترجیح می دهند؟

ما مردم باید هوشیار باشیم. و از مسئولین شهر مطالبه کنیم که چرا به پاس حماسه نه دی کم کاری می کنند؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۴۲ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۴
1
0
سلام خوب اینکه بعضی ازمسئولین نان رابه نرخ روزمیخورن خوب نیست چراباید حال که دولت ازلحاظ فکری وعملی گاهی مشاهده میشود نه محکوم میکنندونه توجلسات بزرگداشت ۹دی ازشرکت تواین حماسه یوم الله طفره میروندگویای حقیقت تلخ ،جداازبدنه مردم‌شدن وحفظ منسب وخراب نشدن پیش اربابان خودهستند. واین همان زنده نگه داشتن فتنه وفتنه گری است که مقام معظم رهبری هم بشدت بااین رفتارهای نابجای این دوستان مخالفندچراکه همواره ایشان ازکلمه فتنه به درستی یادمیکنندومحکوم کردن فتنه وفتنه گران همیشه پابرجا بوده وخواهدبود
شاهد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۴۴ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۴
1
2
بسم الله...
در ابتدا از نویسنده نامه زیر تشکر میکنم
با وجود همه بحثهای مطرح شده اگر بخواهیم از منظری دیگر به این قضایا نگاه کنیم
ما مردم باید اول از همه تلنگری به خود بزنیم که چرا از روی تعصبات بیجا از یکسری افراد معلوم الحال حمایت میکنیم و یا در انتخاباتهایی مثل شورای شهر ملاک مومن و انقلابی بودن را در کنار تخصص در نظر نمی گیریم
و تاثیر مسئولین شهر را تنها در حد پر کردن چاله ها و آسفالت کردن خیابانها میدانیم
پس معیار انقلابی بودن و دغدغه فرهنگی داشتن کجای کار است؟؟؟!!!!
آرانی از تهران
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۴ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۴
1
2
تا زمانی که همه مسئولین امر سهم اشتباهات خودشان را نپذیرند و از مردم عذرخواهی نکنند و فقط بگویند فقط کار ما درست بوده و خود را امام معصوم بدانند و طرف مقابل را مجرم و محکوم نمایند و برای باز بودن دکان شان در همه سخنرانی هایشان به غیر از شعار فتنه حرف دیگری بلد نباشند ! و قیچی اختلاف و دو دستگی را هر روز برّنده تر کنند ! فضا برای ورود افراد چاپلوس به دستگاه های دولتی آماده تر خواهد شد ! خدا به مملکت و مردم مظلوم و ساده و بی ریا ی ایران رحم کند
علی اکبر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۷ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۴
1
3
سلام به خوب نکته ای اشاره کردین نظر منن اینه که مسئولینی که در این چن سال بعد از فتنه 88 هیچ عکس العملی نشان نمی دهند که هیچ بلکه سعی در کم رنگ کردن حماسه 9 دیماه را دارند باید بازخواست کرد.... باید مواظب این جور مسئولین باشیم اینها از سران فتنه هم بدترند.... ب
علی اکبر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۱ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۵
1
3
برخی از مسئولین شهر و روستاها (تاکیدمی کنم برخی از مسئولین نه همه) حرمت خون شهدا را نمی دانند و نمی فهمند... در نتیجه 9 دی برای این ها نیست..... این جوری بگم: بی بصیرت ها هنوز هم هستند....پس مراقب باشیم.... ممنون از مطلب خوب و به روز شما ممنون از بیدارسازی شما
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۱ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۵
0
0
همگی خسته نباشید! خدا قوت!
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۵ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۵
1
1
بقول فرزند برومند شهید مطهری اگر بنا باشد نهم دی زمینه ساز اختلاف و تفرقه در کشور باشد یوم الشیطان است.
متاسفانه این روز هم به میدان داری افراطیون و تسویه حسابهای سیاسی تبدیل شده و به این دلیل هم رنگ و لعابی نداره....
ناشناس
|
-
|
۱۱:۰۰ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۵
1
1
مطلب قابل تاملی بود و تلنگری برای مسولین منصف .البته نویسنده محترم یه اشتباه جغرافیایی داشتند ، خاورمیانه که کشورهای منطقه غرب آسیا را شامل میشه آسیای میانه عنوان کردند. آسیای میانه کشورهای حوزه قفقاز هست.دقت کنید
محسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۷ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۵
0
1
با سلام
به اعتقاد بنده فتنه فقط 9 دی سال 88 نبود.
فتنه یعنی :
اختلاس ها و سرپوش گذاشتن به آن توسط مسئولین
فتنه یعنی :افزایش فاصله طبقاتی بین مردم و ....
فتنه یعنی :نداشتن آزادی بیان در برابر ناحقی هایی که می بینی.
فتنه یعنی :فقر - بیکاری -تورم -ضایع شدن حق کارگر-قرارددادهای سفید
فتنه یعنی :خجالت پدر و مادر از نتونستن براورد کردن نیاز کوچک فرزند
فتنه یعنی : خط فقر 3 میلیون تومان باشه و حقوق کارگر 900/000 تومان.
فتنه یعنی : .............
فتنه زیاده در این مجال نمی گنجد ،به فکر مردم باشیم.
با تشکر از پرتال خبری آران و بیدگل
علي اكبر161
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۲ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۵
1
1
ضمن تشكر از نويسنده مطلب فوق الذكر گوشزدمي نمايم كه اگرغفلت كنيدوبصيرت وهوشيارنباشيدونسبت به حماسه اي چون 9دي بي خيال واين برنامه را گرامي نداريدآينده خوبي درانتظارشما نخواهدبود و زماني هوشيارخواهي شدكه كار از كار گذشته خواهدبود پس به هوش باشيد واز خواب غفلت بيدار شويد
مطالبه گر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۴ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۵
1
1
بااحترام متاسفانه همانطور که همه دوستان اذعان کردندما انتظار داشتیم دراین شهرستان مذهبی مسئولین موضع خودشان را درمرود 9 دی شفاف تر نشان بدهند.دریغ از یک بیانیه و یا شرکت در جلسات با این موضوع.
انشالله این مارد را که مردم عزیزمان می ببیند حداقل در انتخابات با بصیرت بالاتری رای بدهند و هرگز این اقایان را امین و قابل اعتماد خود نبینند
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری