امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۹۱۳۲
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۳
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
در آستانه ايام فاطميه و سی و هشتمين سالگرد پيروزی انقلاب اسلامی، نمايش كانال كميل با حضور گروه فرهنگی هنری فرياد مهتاب در شهر ابوزيدآباد اجرا شد.
به گزارش آران و بیدگل نیوز، نمايشنامه راز كانال كميل با گذري بر زندگي شهيد ابراهيم هادي و عمليات والفجر مقدماتي در مجموعه فرهنگي فرهنگي ورزشي فاطميون شهر ابوزيدآباد روي صحنه رفت.

نمايش راز كانال كميل در ابوزيدآباد اجرا شد

در ابتداي اين مراسم و پس از تلاوت قرآن مجيد،حضرت حجت الاسلام و المسلمين سيدمحمود جوادي با تقدير و تشكر از دست اندركاران اين مراسم،مقدمه اي از کتاب راز كانال كميل اثر سردار رمضانی را تشريح كرد.

سعيد عرب،كارگردان اين نمايشنامه نيز به سكانس هاي اجرايي راز كانال كميل اشاره كرد كه اين نمايش،گوشه اي از حماسه رزمندگان گردان كميل در فكه را به تصوير مي كشد.

سردار رمضاني،نويسنده کتاب راز كانال كميل به شرح پنج روز مقاومت دلاورمردان گردان کمیل در بازه زمانی ۱۷ تا ۲۲ بهمن ماه سال ۶۱ از لحظه آغاز عملیات والفجر مقدماتي تا زمان محاصره آنها در کانال کمیل و به شهادت رسیدنشان پرداخته است.

اين مراسم به همت كانون فرهنگي هنري منتظران مهدي(ج)ابوزيدآباد،گروه فرهنگي هنري فرياد مهتاب و كانون فرهنگي هنري نورالمهدي(عج)مسجد ولي عصر(عج)روستاي محمدآباد و با همكاري پايگاه مقاومت بسيج شهيد همت و هيئت فاطميون شهر ابوزيدآباد برگزار شد.

*خبرنگار: عباس اقبالیان


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری