امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۹۲۷۹
تاریخ انتشار: ۱۴ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۱
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
همزمان با سالروز شهادت ام ابيها، حضرت صديقه طاهره(س)،مراسم عزاداری و نخل برداری با عنوان تشييع جنازه نمادين در شب شهادت در شهر ابوزيدآباد و روز شهادت در آستان مقدس امامزاده آقاعلي عباس(ع) توسط هيئت فاطميون برگزار شد.
به گزارش آران و بیدگل نیوز، مراسم نخل برداري و سوگواری شب شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) با حضور اقشار مختلف مردم و دوستداران اهل بیت عصمت و طهارت و حضرت ام ابیها از حسينيه فاطميون تا آستان مقدس امامزاده عبدالله(ع) و گلزار مطهر شهداي آن مكان مقدس ابوزيدآباد برگزار شد.

عزاداري هيئت فاطميون شهر ابوزيدآباد در شب و روز شهادت حضرت زهرا(س)برگزار شد

عاشقان به ساحت مقدس حضرت زهرا(س)همراه با قافله زنجیرزنی و سينه زني هيئت فاطميون ابوزيدآباد در مسير منتهي به آستان مقدس امامزاده عبدالله(ع) را عزاداري نموده و با حضور در جوار حرم مطهر امامزاده عبدالله(ع)،مداحان اهل بيت عصمت و طهارت(ع) در وصف و سوگ شهادت حضرت فاطمه(س)به نوحه خواني و مرثيه سرايي پرداختند.

پس از برگزاري مراسم نخل برداري و تشييع جنازه نمادين حضرت زهرا(س)،سوگواران فاطمي در مراسم سخنراني شب شهادت در حسينيه فاطميون حضور يافتند.

در اين مراسم حضرت آيت الله موسوي،امام جمعه آران و بيدگل سخنراني كردند.

همچنين همزمان با سالروز شهادت دخت پیامبر گرامی اسلام،حضرت فاطمه زهرا(س)،سوگواران هيئت فاطميون شهر ابوزيدآباد با حضور در آستان مقدس امامزاده آقاعلي عباس(ع) در غم و ماتم حریم ولایت به عزاداری پرداختند.

عزاداران فاطمی با برگزاري مراسم نخل برداري در عزای یاس نبوی با چشمانی اشکبار بر سر و سینه زدند و مصیبت شهادت ام ابیها حضرت فاطمه زهرا(س) را به محضر امام عصر(عج)تسليت گفتند.

آستان مقدس آقاعلي عباس(ع) حال و هوای خاصی به خود گرفته بود، مردم همه از پیر و جوان،زن و مرد،کوچک و بزرگ از شهر ابوزيدآباد و بخش كويرات آمده بودند تا در غم از دست دادن سرور و بانوی دو عالم به عزا و ماتم بپردازند.

*خبرنگار:عباس اقبالیانارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری