امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۹۳۱۰
تاریخ انتشار: ۱۸ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۸
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
فرمانده جدید حوزه مقاومت بسیج امام حسين(ع) در مراسمی با حضور امام جمعه ابوزيدآباد و فرمانده ناحيه مقاومت بسيج آران و بيدگل معرفی شد.
به گزارش آران و بیدگل نیوز، در اين مراسم، امام جمعه ابوزيدآباد، آيت الله مفرح زاده، با تبريك به فرمانده جديد و تشكر از فرمانده سابق، اميد به خداوند و انسجام و رهبري عالمانه حضرت امام راحل(ره) را از نقاط قوت رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس دانست و اظهار داشت: جمهوري اسلامي از لحاظ  نظامي آنقدر قدرتمند شده كه دشمن به هيچ عنوان از اين جهت نمي تواند به ما ضربه بزند.

تكريم و معارفه فرمانده حوزه مقاومت بسيج امام حسين(ع) ابوزيدآباد

فرمانده ناحیه مقاومت شهرستان آران و بيدگل نیز با مثبت شمردن فعالیت بسیجیان در این شهرستان به اقدامات بسیجیان در پایگاه‏ها و رده هاي مختلف بسيج اشاره كرد و اذعان داشت: همت مضاعف مدیران و فرمانده‎هان بسیج در راستای عملیاتی کردن امور معنوی و فرهنگی یک ضرورت است.

سرهنگ مرتضي فرمانيان با تقدير و تشكر از رضا جوخي فرد فرمانده سابق اين حوزه،افزود: كسب رتبه اول كشوري بسيج اصناف شهرستان آران و بيدگل يكي از افتخارات حسين حسن زاده، فرمانده جديد حوزه بسيج امام حسين(ع)مي باشد.

تكريم و معارفه فرمانده حوزه مقاومت بسيج امام حسين(ع) ابوزيدآباد

در پایان این مراسم حسين حسن زاده به عنوان فرمانده جدید حوزه بسيج امام حسين(ع)ابوزيدآباد و بخش كويرات معرفی و از خدمات رضا جوخي فرد در مدت تصدی این مسئولیت تقدیر به عمل آمد.

شايان ذكر است حسين حسن زاده، قبلا در حوزه مقاومت بسيج اصناف شهرستان آران و بيدگل در دو سال متوالي رتبه هاي استاني در سال هاي 94 و 95 را در پرونده مديريتي و فرماندهي خود دارد و كسب رتبه اول كشوري بسيج اصناف شهرستان در سال 95 نيز از افتخارات ايشان به شمار مي رود.

همچنين رضا جوخي فرد در مدت 31 ماه تصدي خود در اين حوزه،در سال 94 حوزه مقاومت بسيج امام حسين(ع)به عنوان حوزه برتر و نمونه استاني انتخاب شد.

*خبرنگار: عباس اقبالیان


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری