امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۹۳۵۲
تاریخ انتشار: ۲۵ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۲:۵۲
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
دكتر محمدرضا ميرزايي با حضور در ابوزيدآباد از مركز درماني اين شهر بازديد و در جلسه بررسي مشكلات بهداشتي و درماني اين منطقه در شهرداري ابوزيدآباد شركت كرد.
به گزارش آران و بیدگل نیوز، در اين جلسه،شهردار ابوزيدآباد با تقدير تشكر از دولت تدبير و اميد كه در بخش سلامت اقدامات ارزنده اي را در سطح كشور انجام داده،اظهار داشت:إن شاء الله بركات اين دولت شامل مردم بخش كويرات نيز شود،چرا كه مشكلات بهداشتي و درماني از شاخصه هاي محروميت اين منطقه مي باشد.

حضور معاون فنی شبكه بهداشت وزارت بهداشت در ابوزيدآباد

رضا نقدي افزود: براي ساخت مركز درماني و بهداشتي در اين شهر،نشست هايي را با خيرين با محوريت امام جمعه محترم داشته ايم تا آنها نيز بتوانند در حوزه سلامت اقداماتي را انجام دهند و در هفته اخير نيز،دكتر موهبتي معاون برنامه ريزي وزير بهداشت در اين منطقه حضور داشتند.

وي،افزود:شهرداري ابوزيدآباد آمادگي آن را دارد تا در صدور پروانه ساخت اين مركز، و نيز در اختيار قرار دادن ماشين آلات همكاري هاي لازم را انجام دهد.

دكتر مصطفي سهرابي،با اشاره به اينكه از ساختمان اين مركز از دو سال قبل دچار ترك خوردگي شده و از دفتر فني استان نيز بازديدهايي را داشته اند اذعان داشت:هم اكنون بسياري از فضاي مركز فعلي اين مركز پلمپ شده و غير قابل استفاده مي باشد.

رئيس شوراي شهر ابوزيدآباد افزود:مركز بهداشتي و درماني شهر،هفت خانه بهداشت و دو پايگاه بهداشتي را تحت پوشش قرار داده است.

وي،افزود:اين مركز به بعضي از روستاهاي تابعه شهرستان كاشان نيز خدمات درماني و بهداشتي را ارائه مي دهد و با احتساب جمعيت اين بخش،حدود 25 هزار نفر را تحت پوشش خدمات درماني قرار مي دهد.

مهندس محمود كريمي،نايب رئيس شوراي شهر نيز با تقدير و تشكر از دكتر ميرزايي كه به دعوت شورا و جمعي از اطبا در اين ابوزيدآباد حضور پيدا كرده اند اظهار داشت: مي بايست قدر مردم زحتمكش اين شهر را دانست و برخورداري از محيط سالم بهداشتي و درماني حق اين مردم است.

وي،افزود:در يك سال و نيم اخير پيگيري هاي زيادي انجام شد و اعضاي شوراي شهر چندين مرتبه با حضور در وزارت بهداشت پيگير مشكلات اين مركز درماني بودند.

معاون فنی شبکه بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکي نيز با تمجيد از مهندس كريمي و دكتر شكاري كه پيگير مشكلات اين مركز درماني بوده، اظهار داشت: وزارت بهداشت مساعدت های ویژه ای جهت تکمیل طرح مرکز درمانی ابوزید آباد در نظر خواهد گرفت و با نقشه اي كه تهيه شده عمليات ساخت  فاز اول اين مركز به زودي شروع خواهد شد كه إن شاءالله در شش ماهي كه از دولت يازدهم باقي مانده شاهد پيشرفت چشمگيري باشيم.  

دكتر محمد ميرزايي با بيان اينكه،ساخت اين مركز مي بايست با مشاركت خيرين انجام گيرد تصريح نمود: در سال 95 با دستور وزیر بهداشت قرار شد هر طرحی که 50 درصد آن توسط استان تامین اعتبار شود 50 درصد مابقی را وزارت بهداشت تقبل کند.
وی با اشاره به اینکه در دولت یازدهم اتفاق بزرگی در حوزه سلامت افتاده است تصریح کرد: وزیر بهداشت نیز به این شرط آمد که نظام سلامت را تغییر دهد که بسیار موفق عمل کرد.

* خبرنگار: عباس اقبالیان
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری