امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۹۳۸۰
تاریخ انتشار: ۰۱ فروردين ۱۳۹۶ - ۲۳:۵۲
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
میثم نمکی:
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آران و بیدگل از صدور مجوز فعالیت شصتمین کانون فرهنگی هنری این شهرستان خبر داد.
به گزارش آران و بیدگل نیوز به نقل از شبستان، میثم نمکی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آران و بیدگل گفت: تاکنون ۶۰ کانون فرهنگی هنری در مساجد شهرستان آران و بیدگل مجوز فعالیت دریافت کرده اند.

وی این شهرستان را جزء ۵ شهرستان نخست استان اصفهان در زمینه فعالیت کانون‌های فرهنگی هنری دانست و افزود:  مجوز فعالیت کانون فرهنگی هنری ام العباس (س) به عنوان شصتمین کانون فرهنگی هنری شهرستان آران‌وبیدگل در روزهای پایانی سال 95 صادر شد.

این کارشناس مدیریت فرهنگی، مساجد و کانون‌های فرهنگی هنری را مصداق مدیریت جهادی و ارزشی در حوزه مدیریت فرهنگی دانست و خاطر نشان کرد: کانون‌های فرهنگی مدیریت مقدسی را در پیش گرفته‌اند و ظرفیت این تشکل‌ها می‌تواند در شکل‌گیری فرهنگ عمومی بر مبنای ارزش‌های دینی در اجتماع تأثیرگذار باشد.

میثم نمکی، فعالیت کانون‌های فرهنگی هنری آران‌وبیدگل را در سال گذشته مطلوب خواند و افزود: شاخص‌ترین محور فعالیت‌های این کانون‌ها در سال ۹۵، حرکت بر مبنای سبک زندگی اسلامی و رصد آسیب‌ها برای تأمین خوراک فکری و فرهنگی و مصونیت اعضا از تهاجم فرهنگی دشمن بود.

به گفته وی اجرای برنامه‌های اوقات فراغت، برگزاری کارگاه‌های سبک زندگی اسلامی، فعالیت‌های مختلف تبلیغی ترویجی، اجرای طرح تلاوت نور و جشنواره‌های مختلف فرهنگی هنری از مهم‌ترین عناوین برنامه‌های کانون‌های مساجد در سال گذشته بود.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری