امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۹۴۲۷
تاریخ انتشار: ۱۵ فروردين ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۲
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
مرحله چهارم اردوی تدارکاتی منتخبین نوجوانان دختر و پسر کشور در تهران، با حضور ریحانه مبینی دوومیدانی کار آران و بیدگلی به همراه مربی خود حسن بادپی نمایندگان استان اصفهان در حال برگزاری است.
به گزارش آران و بیدگل نیوز، مرحله چهارم اردوی تدارکاتی منتخبین نوجوانان دختر و پسر کشور، با هدف آماده سازی جهت حضور در مسابقات دو و میدانی قهرمانی نوجوانان آسیا که خردادماه سال آینده در تایلند برگزار می شود، با حضور 24 دو و میدانی کار دختر و پسر به همراه مربیان تخصصی شان از 3 فروردین ماه در ورزشگاه آفتاب انقلاب تهران در حال برگزاری است.

حضور  دوومیدانی کاران آران و بیدگلی درمرحله پایانی اردوی تیم ملی دوومیدانی نوجوانان کشور

مطابق با بخشنامه فدراسیون دو و میدانی برای برگزاری این مرحله اردویی، نوجوانان منتخب تا روز شنبه 28 فروردین ماه در ورزشگاه آفتاب انقلاب تهران زیر نظر مربیان شان به تمرینات خود ادامه خواهند داد.

امیرحسین سلطان پناه، طاها مدرسی (لرستان)، علی سلامتیان، محمدتقی مهرعلی (قم)، سید امیر زمان پور، آرمین شاه ملکی، محمد حاصلی ( همدان)، علی اصغر شایسته فر، رضا کفایتی، نگین بیگمی، زهرا فرخ بال، مریم محبی (تهران)، مهدی جعفری، دانیال صفی ( چهارمحال و بختیاری)، حمیدرضا کیا (گلستان)، امیرحسین رحمانی (قزوین)، امیرحسین درویشی، ریحانه مبینی (اصفهان)، تکتم دستاربندان، بهاره جهان تیغ، علی سلیمانی (خراسان رضوی)، رقیه پرویزی، محمدرضا دهقانی ( زنجان) و مهدی عنایتی از ایلام به عنوان منتخبین نوجوانان دختر و پسر این مرحله از اردوی تدارکاتی به همراه مربیان خود در این اردو حضور دارند.

ریحانه مبینی دوومیدانی کار آران و بیدگلی به همراه مربی خود حسن بادپی نمایندگان استان اصفهان ازشهرستان آران و بیدگل در این اردو حضور دارند.

لازم به ذکر است  مرحله اردوی آماده سازی تیم نوجوانان  2 هفته ای در تهران و مرحله پایانی اردوهای تدارکاتی تیم ملی نوجوانان را برای همسان سازی شرایط آب و هوایی تا پیش از اعزام به مسابقات دو و میدانی قهرمانی آسیا در کیش برگزار خواهد شد.

دومین دوره مسابقات آسیایی دو و میدانی 29 اردیبهشت تا 2 خرداد در بانکوک تایلند برگزار خواهد شد.در نخستین دوره این رقابت ها 6 ورزشکار از جمهوری اسلامی ایران اعزام شده بودند که یک طلا و یک برنز به دست آوردند.

حضور  دوومیدانی کاران آران و بیدگلی درمرحله پایانی اردوی تیم ملی دوومیدانی نوجوانان کشور

حضور  دوومیدانی کاران آران و بیدگلی درمرحله پایانی اردوی تیم ملی دوومیدانی نوجوانان کشور
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری