امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۹۵۳۰
تاریخ انتشار: ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۷
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
آیین تودیع و معارفه مسؤول کانون فرهنگی هنری امام زمان(عج) عباس آباد شهرستان آران و بیدگل برگزار شد.
به گزارش آران و بیدگل نیوز به نقل از شبستان، در این مراسم که با حضور رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آران و بیدگل برگزار شد، حجت الاسلام  مهدي رحمتي مدیرمسؤول جدید کانون امام زمان(ع) توجه ویژه به فعالیت های فرهنگی را از اولویت های کاری این مجموعه عنوان کرد و گفت: مقوله کار فرهنگی امری همگانی است و در این راستا اعضای کانون باید با تعهد و انسجام خاصی فعالیت های فرهنگی را توسعه دهند.

آیین توديع و معارفه مسؤول كانون فرهنگی هنری امام زمان(ع) آران و بیدگل برگزار شد

وی افزود: جوان گرائي و چابك سازي كانون، از محورهاي كلي برنامه هاي دوره جديد خواهد بود و امیدواریم با فکر و اندیشه و نیروی جوانی، زمینه افزایش کارآمدی فعالیت های کانون را فراهم کنیم.
رئيس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي آران و بیدگل هم در این مراسم با تقدیر و تشكر از فعاليت هاي كانون فرهنگی هنری امام زمان(عج) گفت: فعالیت های بسیار خوبی در طول دوره های گذشته در این کانون انجام شده است که نیازمند مستندسازي و انتشار در قالب كتاب است.
ميثم نمكي بر لزوم تشكيل شوراي مشورتي کانون با حضور مدير مسئولان گذشته تأکید کرد و خاطر نشان کرد: این شورای مشورتی می تواند به عنوان اتاق فکر کانون، در برنامه ریزی و اجرای بهتر فعالیت ها مؤثر باشد.
نمکی همچنين بر ضرورت تدوين برنامه سالانه كانون براي برنامه ريزي و حمايت از فعاليت هاي كانون توسط اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي تأکید کرد.
در ادامه این مراسم، حجت الاسلام مهدی رحمتی با قرائت سوگند، رسما فعاليت خود را به عنوان مدير مسئول جديد كانون آغاز كرد و از زحمات آقاي حسن سعدآبادي مدير مسئول سابق كانون تقدير شد .
کانون فرهنگی هنری امام زمان(عج) شهرستان آران و بیدگل یکی از کانون های برتر استان اصفهان است که فعالیت های متنوع فرهنگی و مذهبی را در طول سال سیاست گذاری و اجرا می کند.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری