امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۹۷۳۴
گروه : اجتماعی » حوادث
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۷:۴۲
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
نیروهای عملیاتی امداد و نجات آتش نشانی شهرستان آران و بیدگل، یک جوان ۲۵ ساله را از عمق ۴۰ متری چاه نجات دادند.
به گزارش آران و بیدگل نیوز به نقل از شبستان، حسن عباسزادگان مسؤول ایستگاه شماره یک آتش نشانی آران و بیدگل گفت: ساعت یک و پنجاه دقیقه بامداد روز جمعه ۱۹ خردادماه ، سقوط یک جوان ۲۵ ساله به عمق چاه ۴۰ متری به سامانه ۱۲۵ آتش نشانی آران و بیدگل گزارش شد.

نجات جوان ۲۵ ساله آران و بیدگلی پس از سقوط در چاه ۴۰ متری

وی افزود: نیروهای عملیاتی ایستگاه یک  آتش‌نشانی آران و بیدگل به محض اطلاع از این حادثه، به سرعت با دو دستگاه خودرو نجات و یک دستگاه خودرو برق رسان به همراه چهار نفر از گروه امداد و نجات به محل حادثه در دشت اصفهانیه واقع در بلوار یکم شهرک صنعتی سلیمان صباحی آران و بیدگل اعزام شدند.

مسؤول ایستگاه شماره یک آتش نشانی آران و بیدگل تصریح کرد: عوامل امداد و نجات آتش نشانی با بکارگیری تجهیزات مخصوص نجات، خود را به عمق چاه رساندند و  پس از دو ساعت تلاش، موفق شدند این جوان را از چاه خارج کنند.

عباسزادگان افزود: نیروهای عملیاتی، این جوان را که از ناحیه کمر و ستون فقرات دچار آسیب‌دیدگی شده بود برای انتقال به مراکز درمانی تحویل امدادگران اورژانس آران و بیدگل دادند.

وی با اشاره به اینکه چاه مذکور در فاصله سه متری جاده اصلی واقع است، خاطر نشان کرد: این جوان به همراه دوست خود در حال پیاده روی در این منطقه بودند که با توجه به تاریکی شب و استتار چاه به وسیله خار و خاشاک، به درون چاه می افتد و دوست وی، با تماس با ۱۲۵حادثه را به آتش نشانی گزارش می کند.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری