بدین وسیله اعلام می‌گردد پرتال خبری آران و بیدگل (ای بی نیوز)، اولین و بزرگترین پرتال خبری شهرستان آران و بیدگل بعد از وقفه ای کوتاه، از تاریخ 25 فروردین ماه 1397 همزمان با مبعث نبی اکرم (ص) مجددا فعالیت خود را آغاز نمود .      
کد خبر: ۹۷۵۹
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۰
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
در ماه مبارک رمضان و همزمان با هفته اطعام نیازمندان، یک نیکوکار آران و بیدگلی، بیش از 450 سبد کالا بین مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان توزیع کرد.
به گزارش آران و بیدگل نیوز، مدیرکمیته امداد امام خمینی(ره) آران وبیدگل اظهار داشت: تعداد بیش از 450 سبد کالا با همت یک نیکوکار تهیه و هم‌زمان با شهادت امیرمومنان علی(ع) و هفته اطعام نیازمندان در اختیار این نهاد حمایتی قرار گرفت تا در میان خانواده‌های مددجو و نیازمند در مناطق مختلف این بخش توزیع شود.

توزیع بیش از 450 سبد کالا بین مددجویان کمیته امداد توسط نیکوکار آران و بیدگلی

اصغرخادم با اشاره به فرا رسیدن شبهای لیالی قدر تصریح کرد: کمیته امداد آران و بیدگل با کمک و همراهی و مساعدت خیران شهرستان و به منظور تهیه سبدهای غذایی برای محرومان،  بیش از 50 میلیون تومان کمک های نقدی و غیر نقدی جمع‌آوری کرده است.

وی با تأکید بر اینکه دلجویی و همدردی با فقرا و نیازمندان رسالت اصلی کمیته امداد است عنوان کرد: ترویج فرهنگ احسان و نیکوکاری و ایجاد زمینه مساعد برای جلب حمایت و مساعدت خیران، بخشی از اهداف این نهاد است.

خادم توزیع سبد کالای معیشتی بین خانواده‌ها را از خدمات عمومی کمیته امداد خواند و اظهار کرد: نیکوکاران می توانند در ایام مختلف سال برای کمک به خانواده‌ها و رفع مشکلات آنان ، نسبت به تهیه کالاها و اقلام  معیشتی و غذایی مددجویان  اقدام کنند.

 سبد کالا از محل درآمدهای و کمک‌های خیران باهدف کمک به اطعام نیازمندان در ماه مبارک رمضان بین خانواده‌ها و ایتام تحت حمایت توزیع می‌شود.

واحد مشارکت های مردمی کمیته امداد امام خمینی(ره) آران وبیدگل آمادگی دریافت کمک های نیکوکاران میباشد.

تلفن تماسی :       54735444   - 09133631251 (احسان تقی زاده)

*گزارش:علی ستوده
توزیع بیش از 450 سبد کالا بین مددجویان کمیته امداد توسط نیکوکار آران و بیدگلی
 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری