کد خبر: ۹۷۶۰
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۳
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
حامیان نیکوکار، سال گذشته 337میلیون تومان به‌ صورت نقدی و غیر نقدی به ایتام و مشمولان طرح محسنین کمیته امداد شهرستان آران و بیدگل کمک کردند.
به گزارش آران و بیدگل نیوز، طرح اکرام ایتام و محسنین از طرح‌های مشارکتی کمیته امداد است که باهدف جذب کمک‌های نقدی و غیر نقدی حامیان نیک‌اندیش و اهدای این کمک‌ها به ایتام و فرزندان خانوارهای مشمول "طرح محسنین" اجرا می‌شود.

کمک 337میلیون تومانی حامیان نیکوکار به طرح محسنین در آران و بیدگل

مدیر کمیته امدادامام خمینی(ره) شهرستان آران و بیدگل با بیان اینکه خانوارهای محسنین به آن دسته خانوارهایی گفته می‌شود که سرپرستان این خانواده ها عموماً از کارافتاده و یا بیمار صعب‌العلاج هستند، اظهارکرد: 86 یتیم مشمول "طرح اکرام" و104 فرزند در "طرح محسنین" در شهرستان از کمک‌های مادی و معنوی حامیان بهره‌مند می‌شوند.

اصغرخادم، هدف از اجرای طرح محسنین را تقویت حس همدلی و همکاری در جامعه عنوان و تاکید کرد: ترویج سنت حسنه احسان به ایتام، ایجاد زمینه مشارکت افراد خیر و نیکوکار، رعایت عزت‌نفس و حفظ کرامت انسانی ایتام و خانواده‌های آنان ازجمله اهداف این نهاد برای اجرایی کردن طرح اکرام است.

کمک 337میلیون تومانی حامیان نیکوکار به طرح محسنین در آران و بیدگل


خادم با بیان اینکه نیکوکاران و خیران می‌توانند حمایت یک یا چند خانواده بویژه محصلین را بر عهده بگیرند گفت: سال گذشته 337 میلیون تومان کمک توسط حامیان به‌منظور تأمین بخشی از مشکلات مالی خانوارهای تحت پوشش طرح اکرام و محسنین جمع‌آوری و اهدا شد.

وی با اشاره به برنامه‌های ماه مبارک رمضان و شب نزول قرآن و لیالی قدر، تصریح کرد: برنامه‌های اجرایی کمیته امداد در این ایام با استفاده از کمک‌های مردمی، سازمان‌ها، ارگان‌ها، دانشگاه‌ها، بازاریان و مشارکت خیران در قالب طرح اطعام مددجویان تحت پوشش، توزیع بسته‌های مواد غذایی، برپایی سفره‌های افطاری، حامی یابی برای ایتام و فرزندان محسنین و جمع‌آوری زکات فطره انجام می‌شود.

مدیر کمیته امدادامام خمینی(ره) در پایان حامیان را بازوان کمیته امداد در یاری‌رساندن به نیازمندان تحت حمایت دانست و اظهار داشت: خیران و نیکوکاران این شهرستان می‌توانند با تماس یا مراجعه به کمیته امداد در این امر خیر و خداپسندانه شرکت کرده و شریک تأمین سفره نیازمندان و ایتام شوند.

واحد مشارکت های مردمی کمیته امداد امام خمینی(ره) آران وبیدگل آمادگی دریافت کمک های نیکوکاران می باشد.
تلفن تماس: 54735444   - 09133631251 (احسان تقی زاده)

*گزارش: علی ستوده
کمک 337میلیون تومانی حامیان نیکوکار به طرح محسنین در آران و بیدگل
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری