امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۹۷۸۷
تاریخ انتشار: ۰۲ تير ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۰
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
دانشگاه علمی کاربردی آران و بیدگل به مناسبت بزرگداشت روز جهانی قدس بیانیه ای منتشر نمود.
به گزارش آران و بیدگل نیوز، متن بیانیه به شرح ذیل می باشد:

بیانیه دانشگاه علمی کاربردی آران و بیدگل به مناسبت بزرگداشت روز جهانی قدس

قدس، فصل مبارزات خونين تاريخ "مقاومت اسلامي” است كه برگ برگ آن، يادمان فريادي بي كرانه، مظلوميتي بي مرز و حماسه اي ماندگار از ايثار، شجاعت و شهادت است. نور توحيد و خداپرستي از افق سرزمين قدس، مهد ظهور و پرورش پيام آوران بزرگ خدا، روشنگر بشريت و پيروان راستين اديان ابراهيمي در طول تاريخ بوده است؛ قدس نقطه فرود محمد(ص) از عروج به ملكوت، قبله پيشين و قلب تپنده مسلمانان و محراب نيايش هاي خونين حق جويان فلسطيني بوده است.

نامگذاری روز قدس از سوی بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی(ره) از تدابیر مهم، ارزشمند  و سرنوشت‌ساز در تاریخ معاصر است که هر سال با این راهپیمایی با شکوه در جهان، ضمن نمایش بیداری تمام ملت‌های آزاده نسبت به نظام سلطه و جنایات رژیم صهیونیستی، باعث قدرت نمايي جهان اسلام در عرصه بين المللي می¬شود و نفوذ کلام امام خميني(ره) و لطف خداوند باعث شد تا اين روز براي هميشه در تاريخ بشر ثبت شود. همانگونه که ایشان درباره این روز فرمودند: روز قدس فقط روز فلسطین نیست، روز اسلام است؛ روز حکومت اسلامی است.

راهپیمایی روز قدس امسال در حالی برگزار می شود که خاورمیانه و جهان اسلام در شرایط ویژه ای قرار دارد. منطقه در آتش التهاب جریان صهیونیستی - وهابیت می سوزد؛ مردم یمن در قامت مرد، زن، پیر، جوان، کودک و.. زیر تیغ زهرآلود سران عقب مانده سعودی قرار دارند. ملت بحرین همچنان در مصاف با آل خلیفه مصمم بوده و در عربستان نیز بخشی از مردم به دنبال حقوق خود هستند و این موضوعات شرایطی است که در فلسطین نیز گفتمان سازش با رژیم صهیونیستی محکوم به شکست بوده و گفتمان مقاومت مورد پذیرش افکار عمومی قرار گرفته است. در چنین فضایی آرمان آزادسازی قدس طرفداران زیادی به خود جذب کرده است.

ما کارکنان، دانشجویان و اساتید مرکز علمی کاربردی آران و بیدگل ضمن اعلام بیعت مجدد با آرمان های نظام مقدس اسلامی و بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) و با پیروی از منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) بار ديگر همگام با مردم شريف و بزرگوار شهرستان، در راهپيمايي روز قدس حضور خواهيم داشت تا حمایت همه جانبه خود را از فلسطین و محور مقاومت اعلام کنیم.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری