امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۹۸۲۴
تاریخ انتشار: ۱۲ تير ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۷
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
نماینده تام الاختیار دانشگاه پیام نور آران و بیدگل گفت: آمار کل داوطلبان امسال 1161 نفر شامل 710 زن و 451 مرد می باشد که آزمون علوم تجربی با 426 نفر بیشترین و علوم ریاضی با 123 نفر کمترین دواطلب را دارند.
به گزارش آران و بیدگل نیوز به نقل از روابط عمومی دانشگاه پیام نور، حمید عالمی در برگزاری آزمون سراسری سال 96 با اعلام این مطلب افزود : در جلسه ای که در فرمانداری با حضور فرماندار محترم و سایر دستگاه های امنیتی و خدماتی برگزار شد هماهنگی لازم برای برگزاری آزمون انجام شد و با تاکید فرماندار محترم دستگاه های مربوطه بر فراهم کردن بستر لازم برای برگزاری این آزمون موظف شدند.

آغاز ماراتن کنکور 95 در آران و بیدگل

وی با بیان اینکه داوطلبان شرکت کننده در  آزمون امسال نسبت با سال گذشته بیش از 11 درصد افزایش داشته گفت : آمار کل داوطلبان امسال 1161 نفر شامل 710 زن و 451 مرد می باشد که آزمون علوم تجربی با 426 نفر بیشترین و علوم ریاضی با 123 نفر کمترین دواطلب را دارند.

وی با بیان اینکه آزمون امسال طی دو روز برگزار خواهد شد گفت : آزمون علوم انسانی و علوم ریاضی به صورت همزمان در صبح روز پنج شنبه 15 تیرماه و آزمون هنر عصر روز پنج شنبه برگزار خواهد شد.

عالمی در ادامه گفت : آزمون علوم تجربی و زبان خارجه نیز در روز جمعه 16 تیر ماه به ترتیب در دو نوبت صبح و عصر برگزار خواهد شد.

وی گفت: کارت ورود به جلسه داوطلبان از روز دوشنبه 12 تیر در سایت سازمان سنجش قابل دریافت می باشد و در صورت هرگونه اشکالی در کارت ورود به جلسه ، داوطلبان می توانند به باجه رفع نقص مستقر در دانشگاه پیام نور مرکز آران و بیدگل مراجعه نمایند.

نماینده تام الاختیار دانشگاه پیام نور آران و بیدگل در پایان ضمن تشکر از دستگاه های همکار در برگزاری آزمون سراسری تصریح کرد: فرمانداری، اداره اطلاعات، نیروی انتظامی، سپاه، شهرداری، آتش نشانی، اداره برق، شبکه بهداشت، مخابرات و آموزش و پرورش دستگاه هایی هستند که هرسال در برگزاری آزمون سراسری نهایت همکاری را با دانشگاه پیام نور می نمایند که از همین جا از ایشان تشکر و قدردانی می شود.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری