امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۹۸۵۹
تاریخ انتشار: ۱۹ تير ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۵
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
بسیج جامعه زنان ناحیه مقاومت بسیج آران و بیدگل به مناسبت گرامیداشت هفته عفاف و حجاب بیانیه ای منتشر کرد.
به گزارش آران و بیدگل نیوز، متن بیانیه به شرح ذیل می باشد:

بیانیه بسیج جامعه زنان ناحیه مقاومت بسیج آران و بیدگل به مناسبت گرامیداشت هفته عفاف و حجاب

بسم الله الرحمن الرحیم

21تیرماه  ۱۳۱۴آغازی دیگر در راه مبارزه و مقاومت در مقابل هجمه به کیان فرهنگ اسلامی ایران عزیز و حرکت مزبوحانه آمیخته به دیکتاتوری و خشونت در ترویج بی بندوباری و اباحه گری است.

بیش از هشتاد سال از روزی که رضاخان دیکتاتور پلید و نوکر اجانب، مسجد گوهرشاد، این خانه خدا را به توپ بست و معترضان به بی حجابی را به خاک و خون کشید می گذرد و امروز بیش از هر روز شاهد به بار نشستن خون آن مظلومان و جهانی شدن آرمان آن انسان های والا هستیم.

دشمنان ما سالهاست در تلاشند حجاب و پوشش را به صورت یک امر ضد ارزش و مخالف با آزادی زن معرفی کنند، این در حالی است که حجاب برای زن، مجوز ورود او در اجتماع است تا با در امان ماندن از دام های هوس آلود برخی مردان مریض دل، هم شخصیّت اصیل الهی و انسانی خود را مصون نگه دارد و هم جامعه را مشحون از رایحه حیات بخش حیا، عفاف و حجاب سازد.

در آستانه سالگرد 21 تیر ماه که از یک سو یاد‌آور خاطره تلخ تهاجم طاغوت علیه حجاب و عفاف زن مسلمان ایرانی است و از سوی دیگر یادآور ایستادگی و مقاومت ملت ایران در مقابل توطئه‌ها است.

بر بانوان نخبه فرهنگی ایران اسلامی فرض است که طبق فرمایشات مقام عظمای ولایت به نقد تفکردنیای غرب نسبت به زن، نگاهی که از یک طرف ابزاری و جنسی است و کرامت انسانی او را خدشه دار می‌کند و از طرفی زن محوری که نابودکننده خانواده است پرداخته و نگرش انقلاب اسلامی به زن که نه مبتنی بر نگاه متحجرانه به او، نه نگرش زن محور و نه نگرش ابزاری به زن است را به عنوان نقش الگویی به جامعه جهانی معرفی نمایند.

امور زنان و خانواده موضوعی است که نمی توان به راحتی از آن گذشت چرا که هویت هر زن و دختر، هویت هر مرد و پسر، هویت هر کودک و نسل آینده، آرامش و امنیت در خانواده و صلاح و فساد در جامعه همه به آن مرتبط است.

لازم است مسئولین نسبت به تلاش سردمداران جهانی برای ایجاد یک نظام تربیتی هماهنگ و نفوذ فرهنگی،  دقت و توجه ویژه نموده؛ وبه سیل خانمان سوز فرهنگ برهنگی و بی عفتی که تلاش دارد با نام توسعه پایدار در قالب سندهای بین المللی یونسکو از جمله سند 2030، در راستای اهداف مبتنی بر«جهانی سازی» از طریق برنامه «آموزش‌های مشترک عمومی»، ارزش‌های لیبرالیستی و سکولاریستی را در نظام تعلیم و تربیت کشور اسلامی ما بگنجاند هشیار باشند. لذا اولین گام در این راستا و به‌منظور پیگیری منویات مقام عظمای ولایت، انجام تمهیدات لازم جهت اعلام لغو اجرای سند 2030 به سازمان ملل است.

با توجه به تأکید مقام معظم رهبری (مدظله العالی) بر حفظ استقلال کشور اسلامی، لازم است متولیان نظام آموزشی کشور و در رأس آن شورای عالی انقلاب فرهنگی که به ریاست رئیس جمهور اداره می‌گردد، به‌منظور تکمیل و اجرای اسناد بالادستی آموزشی، اقدامات لازم را به عمل آوردند.

در پایان با آرزوی سعادت وخوشبختی هم میهنان مؤمن وپارسای خود،توفیق وعزت خادمان فرهنگ وامنیت نوامیس و شرف اسلامی به ویژه شهدای مظلوم مدافع حرم اهل بیت (علیهم السلام) را ازخدای منان مسئلت داریم.

بسیج جامعه زنان ناحیه مقاومت بسیج آران و بیدگل  -تیر ماه 96

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری