امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۹۹۵۲
گروه : اجتماعی » حوادث
تاریخ انتشار: ۰۹ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۶
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
معاون جمعیت هلال احمر شهرستان آران و بیدگل گفت: عملیات نجات 3 گردشگر که ظهر روز یکشنبه در کویر ابوزید آباد این شهرستان گم شده بودند ساعتی پیش با پیدا شدن آخرین فرد گمشده به پایان رسید.
به گزارش آران و بیدگل نیوز، تقی رحمتی بامداد دوشنبه اظهار کرد: این 3 گردشگر میانسال با خودروی شاسی بلند به منطقه چاه عروس ابوزیدآباد سفر می کنند که با گیر کردن خودرو در ماسه گرفتار می شوند.

3 گردشگر مفقود شده در کویر ابوزید آباد آران و بیدگل پیدا شدند

وی ادامه داد: یکی از این افراد برای برقراری تماس و درخواست کمک از دو نفر دیگر جدا می شود که بعد از دقایقی به علت دور شدن از خودرو، راه را گم می کند.

وی بیان کرد: دو گردشگری که کنار خودرو بودند موفق به تماس با نیروهای امدادی شده و نجات می یابند ضمن این که نیروهای هلال احمر به کمک نیروهای مردمی، ساعت 22 و 30 دقیقه شامگاه یکشنبه بعد از چند ساعت جست و جو فرد سوم را پیدا می کنند.

رحمتی تصریح کرد: دو نفری که کنار خودرو بودند مشکل خاص جسمی نداشتند و فرد سوم به علت گرمازدگی به درمانگاه ابوزید آباد اعزام شد.

طی سال های اخیر 10 گمشده در کویر آران و بیدگل پیدا شدند و دو نفر تا کنون جان خود را از دست داده اند.
نبود امکانات و زیرساخت های لازم در کویر ابوزیدآباد و مرنجاب از سال های گذشته تاکنون مشکلاتی را برای گردشگران بوجود آورده است.

 * خبرنگار: حسین منصوری فر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری