امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۹۹۶۳
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۶
تعداد نظرات: ۱ نظر
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
زهرا خلیفه، دومیدانی کار آران و بیدگلی با کسب رکورد31/26 متر در ماده پرتاب نیزه موفق به کسب عنوان دومی رقابت‌های دوومیدانی لیگ امید کشور شد.
به گزارش آران و بیدگل نیوز، مرحله نخست رقابت های دو و میدانی لیگ امید کشور در 2 بخش آقایان و بانوان طی روزهای سه شنبه و چهارشنبه 10 و 11 مرداد ماه در ورزشگاه آفتاب انقلاب تهران برگزار می شود.

مدال نقره رقابت‌های دوومیدانی لیگ امید کشور به ورزشکار آران‌وبیدگلی رسید

در بخش بانوان با شرکت 70 ورزشکار صبح امروز (سه شنبه) 10 مرداد ماه در ورزشگاه آفتاب نقلاب تهران آغاز شد. و بانوان دعوت شده در مواد 200 متر، 800 متر، 300 متر بامانع، پر ش طول، پرش ارتفاع، پرتاب نیزه، پرتاب دیسک و 100 متر بامانع با یکدیگر به رقابت پرداختند.

ریحانه مبینی ، زهرا خلیفه و زینب عباس زاده سه بانوی دوومیدانی کار آران و بیدگلی عضو تیم استان اصفهان  دعوت شده به این دوره از رقابتها بودند که زهرا خلیفه در ماده پرتاب نیزه با ثبت رکورد 31/26 متر موفق به کسب عنوان دومی این رقابتها شد و زینب عباس زاده در ماده 100 متر با مانع با ثبت رکورد18.54 ثانیه  موفق به کسب عنوان هفتمی این رقابتها شد و ریحانه مبینی علارغم دعوت شدن به این مسابقات در این دوره از رقابتها حضور پیدا نکرد.

در بخش آقایان نیز رقابت ها در نوبت عصر روز چهارشنبه 11 مردادماه در مواد 200 متر، 800 متر، 3000 متر بامانع، پرش طول، پرش ارتفاع، پرتاب نیزه، پرتاب دیسک و 110 متر بامانع پیگیری خواهد شد.

لازم به یادآوری است، برابر بخشنامه مصوب رقابت های لیگ امید، به نفرات اول هر ماده در مرحله نخست مبلغ 5 میلیون ریال، نفرات دوم 3 میلیون ریال و به نفرات سوم نیز جایزه 2 میلیون ریالی اهدا خواهد شد.

نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
کوی بهاری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۳ - ۱۳۹۶/۰۵/۱۲
0
0
تبریک
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری