امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۹۹۷۴
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۷:۳۳
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
امام جمعه آران و بیدگل:
امام جمعه آران و بیدگل با اشاره به برگزاری انتخابات پرشور و حداکثری ریاست جمهوری دوازدهم گفت: پیروزی در انتخابات به عبارتی مقبولیت شخص پیروز را می رساند.
به گزارش آران و بیدگل نیوز، ‌آیت الله سید محمد موسوی در خطبه های نمازجمعه این هفته آران و بیدگل اظهار کرد: در انتخاباتی که پشت سر گذاشتیم حدود 41 میلیون نفر شرکت کردند که دکتر روحانی پیروز شد و این میزان مشارکت نصاب بالا و باعث افتخار برای کشور است.

پیروزی در انتخابات ریاست‌ جمهوری مقبولیت شخص پیروز را می رساند

وی با اشاره به برگزاری آئین تنفیذ رای مردم به ریاست جمهوری در روز گذشته افزود: مشروعیت ریاست جمهوری با تنفیذ ولی فقیه صورت می گیرد و در اصل ولی فقیه بخشی از ولایت خود بر جامعه اسلامی را به رئیس جمهوری واگذار می کند.

وی با بیان این که رهبر فرزانه انقلاب در آئین تنفیذ به نکته های مهمی اشاره کردند که باید مورد توجه قرار گیرد اظهار داشت: معظم له جهت گیری دولت دوازدهم را بر سه محور توجه به مشکلات و معیشت مردم، تعامل گسترده با دنیا و ایستادگی در مقابل دشمنان بیان کردند.

امام جمعه آران و بیدگل با اشاره به برگزاری مراسم تحلیف ریاست جمهوری در روز آینده افزود: شخصیت های کشورهای مهم جهان برای شرکت در این مراسم به ایران سفر کردند که این نشان از مقبولیت و جایگاه رفیع کشور ما در جهان است.

وی تصریح کرد: آمریکا و دشمنان جمهوری اسلامی ایران به روش های مختلف به دنبال انزوای ایران بودند ولی ایران نه تنها منزوی نشده بلکه بعنوان قدرت منطقه ‌ای مطرح است.

وی در پایان به 17 مرداد روز خبرنگار اشاره کرد و ضمن تبریک این روز به فعالان عرصه خبر و رسانه کشور گفت: خبرنگاران به عنوان سربازان فرهنگی جمهوری اسلامی ایران نشان دادند که تا پای جان ایستاده اند.

* خبرنگار: حسین منصوری فر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری