امام جعفر صادق (ع): محبوب ترین برادرانم نزد من کسی است که عیب های مرا به من به عنوان «هدیه» بازگوید.      
کد خبر: ۹۹۹۷
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۲
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
مدیر آموزش و پرورش آران و بیدگل با انتشار پیامی به مناسبت روز خبرنگار، این روز را به تمامی فعالان عرصه خبر و اطلاع رسانی تبریک گفت.
به گزارش آران و بیدگل نیوز، در پیام محمد معدن دار آمده است:

حضور دانش‌آموزان در مناطق عملیاتی، آمادگی در مقابله با جنگ نرم دشمنان است

روز 17 مرداد مزین به نام کسانی است که با تلاش و همت خویش رسالتی بزرگ که همانا افزایش آگاهی عمومی جامعه است را بر دوش می کشند.

وی در این پیام ادامه داد: این روز یادآور مجاهدت ها و زحمات آنانی است که در تمامی عرصه ها با حضور خود مسوولیتی تاریخی را در بیان واقعیت ها بر عهده دارند، کسانی که صداقت را سرلوحه کردار و گفته های خود قرار داده تا در راه رساندن حقایق به گوش مخاطبان خود لحظه ای فروگذار نکنند.

این پیام می افزاید: کسانی که وجدان بیدار جهان و تصویرگر زمان خویش اند و می کوشند همواره جامعه لحظه ای در تاریکی و غفلت نباشد.

در این پیام آمده است: تعامل دو سویه میان اصحاب قلم و مسوولان که در پیکره عظیم جامعه نقشی کلیدی برای خدمت رسانی بهینه به مردم دارند ضرورت انکارناپذیری است که با تدوین سیاست های راهبردی و برنامه ریزی علمی می تواند مشکلات بسیاری را برطرف نماید و تحقق این مهم نیازمند رفع پاره ای از مسائل و مشکلات موجود میان اقشار فرهیخته رسانه است که امید می رود در سایه وحدت و همدلی به منصه ظهور برسد.

مدیر آموزش و پرورش بیان کرد: ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید والامقام عرصه خبر شهید محمود صارمی، فرارسیدن 17 مرداد روز خبرنگار را به تمامی تلاشگران عرصه رسانه، اصحاب قلم و راهیان وادی آگاهی و نیک اندیشی تبریک گفته و سلامتی و توفیق روزافزون این عزیزان را از خداوند منان مسئلت می نمایم.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری