امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
حسن رضایی فر
نام پدر: -
تحصيلات: دکتری تخصصی
شغل(ها): سرپرست دفتر بررسی سوانح سازمان هواپیمایی كشوری
محل تولد:
توضيحات:
علی عابدزاده رئیس سازمان هواپیمایی كشوری حسن رضایی فر را به سمت سرپرست دفتر بررسی سوانح سازمان هواپیمایی كشوری منصوب كرد.

در این حكم آمده است نظر به دانش و صلاحیت های تخصصی تجربیات و تعهد جنابعالی بدینوسیله به عنوان سرپرست دفتر بررسی سوانح منصوب می شوید.

انتظار می رود علاوه بر مسئولیت های جاری و موظف آن دفتر زیر نظر ریاست سازمان، نسبت به پیگیری و اجرای امور بررسی و بروزرسانی مقررات و دستورالعمل های دفتر بررسی سوانح مطابق با سایر قوانین و مقررات مصوب و همچنین استانداردهای و توصیه های سازمان جهانی ایكائو، رسیدگی به هنگام به رویدادها و سوانح هواپیمایی با هدف پیشگیری از وقوع مجدد آنها، توسعه و تقویت سامانه جامع اطلاعات حوادث و سوانح مستحدثه با هدف بررسی و تحلیل ریشه ای رخدادها و همچنین طراحی دوره های آموزش تخصصی در راستای ارتقا سطح علمی- تخصصی كارشناسان آن دفتر و پیگیری اجرای آنها اهتمام ویژه داشته باشید.

گفتنی است؛ حسن رضایی فر از سابقه فعالیت 18 ساله در بررسی سوانح هوایی همچنین ریاست ایمنی و بررسی سوانح فرودگاهی، عملیات بررسی سوانح و كمیته همجواریهای مراقبت پرواز برخوردار بوده و در حال حاضر عضویت پنل بررسی سوانح ایكائو به عنوان یكی از اعضای كارگروه اصلی بررسی سوانح كشورهای خاورمیانه و عضویت در كمیته ایمنی حمل ونقل وزارت راه را برعهده دارد.

متن:
الحاقاتي موجود نمي باشد


عكس:
تصاویر


صوت:
الحاقاتي موجود نمي باشد


فيلم:
الحاقاتي موجود نمي باشد

[بازگشت]